Etiket - lazer kesim

Lazer Kesim Taç

Çocuğunuzun doğum günlerinde ve özel günlerinizde etkinliğinize renk ve mizah katması açısından pratik olan taçlar isteğiniz üzere biçimlendirilir.

Baskının yapıldığı malzeme dijital yazıcılardan çıkacağı için genellikle kağıttır. Fakat günümüz teknolojisi ile bu konuda da sınırlama yok diyebiliriz şöyle ki; Görselin basılacağı malzeme Lazer Makinenin keseceği her çeşit malzeme olabilir. Örneğin, görseli kağıttan farklı esnek ve kolay katlanabilir olan elastik plastik üzerine baskı yaptırabilirsiniz ve bu malzemeyi lazer ile kestirebilirsiniz.

Not: Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir. Lazer kesim için uygun olan azami malzeme kalınlığı 5 mm’dir.

Daha fazla oku...

Lazer Kesim Kazıma Plaket (ABS)

Üzerine istediğiniz baskıyı yapabileceğiniz, müsabakalarda veya ödül törenlerinde takdim edebileceğiniz plastik plaketinizi istediğiniz boy ve şekilde hazırlayabilirsiniz. Lazer teknolojisi sayesinde hızlıca baskı yapılır ve size teslim edilir.

Not:  Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir.

Daha fazla oku...

Lazer Kesim Davetiye

Nişan, kına gecesi, düğün ve özel günlerinizde ileride anı olarak kalacak ve bir gülümseme ile hatırlayacağınız lazer kesim davetiyelerinizi size özel olarakl tasarlıyoruz. Baskı yapılacak görseli ve tasarımı kararlaştırdıktan sonra Dijital Baskı makinelerimiz sayesinde hızlı bir şekilde baskı yapıldıktan sonra Lazer makinemiz sayesinde kesim işlemini tamamlayarak size teslim ediyoruz.
Örnek olarak, ürün resminde de görebileceğiniz gibi katlamalı olarak tasarlanmış ve lazer ile kesilmiş davetiye hoş ve göz alıcı bir şekilde görünür. Herhangi bir baskı konusunda da olduğu gibi Lazer Kesim Davetiye baskısı konusunda da sınırlama yoktur tamamen sizin hayalgücünüze ve zevkinize göre şekillenir.

Daha fazla oku...

Bağlama Eşik Kesim Örneklerimiz

Lazer Kesme tekniği diğer bir çeşitlemesi olan keserek oyma yöntemi ile Ud’da ses deliği kafesleri ve eşik yapılır. Ses deliği kafeslerinin oluşturulmasına, kafes motiflerinin ses deliği çapına uygun bir şekilde çizilmesi ve uygulamanın yapılacağı malzemenin hazırlanması ile başlanır. Uygun yazılımla kafes motifi çizlir ve lazer ile kesme makinesine yollanır. Kafes kesim işlemi, motif merkezinden başlanıp dışa doğru yapılır. Hazırlanan kafes daha sonra ince zımparalar ile tesviye edilerek parlatılır.
(daha&helliip;)

Daha fazla oku...