Etiket - Lazer Baskı

Lazer Kesim Kazıma Plaket (ABS)

Üzerine istediğiniz baskıyı yapabileceğiniz, müsabakalarda veya ödül törenlerinde takdim edebileceğiniz plastik plaketinizi istediğiniz boy ve şekilde hazırlayabilirsiniz. Lazer teknolojisi sayesinde hızlıca baskı yapılır ve size teslim edilir.

Not:  Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir.

Daha fazla oku...

Metal Anahtarlık Kazıma

Firmanızın veya kurumunuzun tanıtımını yapmak için kullanabileceğiniz metal anahtarlıklar üzerine firmanızın veya kurumunuzun logosunu ve iletişim bilgilerini yerleştirebilirsiniz. Metal Markalama Teknolojisi sayesinde metal anahtarlarınıza istediğiniz görseli ve yazıyı markalayabilirsiniz.

Not:  Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin boyutuna ve yapısını göre değişiklik gösterebilir.

Daha fazla oku...

Ödül Tahtası Ahşap Üzerine Kazıma

Yarışmalarda veya törenlerde takdim edebileceğiniz, kazıma işleminden geçmiş ahşap ödül tahtasını üzerine istediğiniz görseli ve yazıyı ekleyerek bastırabilirsiniz. Lazer Teknolojisini kullanarak istediğniz görseli çizim olarak ahşap üzerine bastırabilirsiniz. Örnek olarak; resimdeki görüldüğü gibi yarışmada 1. olan kişi için hazırlanmış ahşap.

Not: Tasarım farklı şekilde ve dizaynda olabilir.

Daha fazla oku...

İstanbul Silüetli Ahşap Masa Saati

Sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak verebileceğiniz veya kendiniz için yaptırabileceğiniz Lazer Kesim ve Kazıma işleminden geçmiş ahşap masa saatini istediğiniz boyutta ve üzerine istediğiniz görseli ve yazıyı ekleyerek bastırabilirsiniz. Lazer Teknolojisini kullanarak istediğiniz görseli çizim halinde ahşap üzerine bastırabilirsiniz. Örnek olarak; Rock müzik seven bir arkadaşınıza sevdiği müzik türü olan rock müziği ile ilgili olarak masasının üzerine yerleştirebileceği elektro gitar görselli bir ahşap kalemlik veya masa saati yaptırabilirsiniz.

Not: Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir. Ahşap kesim için uygun olan azami ahşap kalınlığı 5 mm’dir.

Daha fazla oku...