Blog

Plastik Plaka Üzerine Kazıma

Lazer Teknolojisi sayesinde plastikler üzerine istediğiniz görseli bastırabilir ve metin yazdırabilirsiniz. Örneğin; şirketinizin logosu ve iletişim bilgileri veya ürünleriniz için ürün özellikleri içeren baskılar sipariş edebilirsiniz. Ayrıca firmanızın tanıtımı için kullanabileceğiniz plakaları da tasarlayabilirsiniz.

Daha fazla oku...

Plastik Plaka Kesim Kazıma (ABS)

İhtiyacınıza uygun olarak tasarlayıp üzerine istediğiniz baskıyı yaptırabileceğiniz, farklı amaçlarda ve boylarda kullanacağınız plastik plakalarınızı Lazer Teknolojisi sayesinde kısa bir sürede hazırlayabiliyoruz.

Not:  Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir. Malzeme boyutu değişkendir.

Daha fazla oku...

Lazer Kesim Taç

Çocuğunuzun doğum günlerinde ve özel günlerinizde etkinliğinize renk ve mizah katması açısından pratik olan taçlar isteğiniz üzere biçimlendirilir.

Baskının yapıldığı malzeme dijital yazıcılardan çıkacağı için genellikle kağıttır. Fakat günümüz teknolojisi ile bu konuda da sınırlama yok diyebiliriz şöyle ki; Görselin basılacağı malzeme Lazer Makinenin keseceği her çeşit malzeme olabilir. Örneğin, görseli kağıttan farklı esnek ve kolay katlanabilir olan elastik plastik üzerine baskı yaptırabilirsiniz ve bu malzemeyi lazer ile kestirebilirsiniz.

Not: Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir. Lazer kesim için uygun olan azami malzeme kalınlığı 5 mm’dir.

Daha fazla oku...

Lazer Kesim ve Kazıma Zarf

Özel günlerinizde davetiyelerinizi içine koyabileceğiniz, davetiyenize ayrı bir hava katan lazer kesim ve kazıma işleminden geçmiş davetiye zarfınız hızlı bir şekilde hazırlanır. Zarf boyutunu ve modelini davetiyenize uygun bir şekilde kararlaştırdıktan sonra zarfın üzerine lazer ile yazılacak olan görseli veya yazıyı ekleyebilirsiniz. Örnek olarak; özel bir davet için özel olarak davetiye bastırdınız ve bu davetiye için yine özel olarak lazer ile kesilmiş ve üzerinde davetiyeleri göndereceğiniz kişilerin isimlerini lazer ile işlenmiş, kazınmış davetiye zarfları bastırmak istiyorsunuz, bu işlem için Lazer Kazıma ve Kesim teknolojisini kullanabilirsiniz. Diğer baskı konularında olduğu gibi bu konuda da bir sınırlama yoktur yapılacak zarf ve davetiye tamamen zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmıştır.

Not: Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir. Lazer kesim için uygun olan azami malzeme kalınlığı 5 mm’dir.

Daha fazla oku...

Lazer Kesim Kazıma Plaket (ABS)

Üzerine istediğiniz baskıyı yapabileceğiniz, müsabakalarda veya ödül törenlerinde takdim edebileceğiniz plastik plaketinizi istediğiniz boy ve şekilde hazırlayabilirsiniz. Lazer teknolojisi sayesinde hızlıca baskı yapılır ve size teslim edilir.

Not:  Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir.

Daha fazla oku...

Metal Anahtarlık Kazıma

Firmanızın veya kurumunuzun tanıtımını yapmak için kullanabileceğiniz metal anahtarlıklar üzerine firmanızın veya kurumunuzun logosunu ve iletişim bilgilerini yerleştirebilirsiniz. Metal Markalama Teknolojisi sayesinde metal anahtarlarınıza istediğiniz görseli ve yazıyı markalayabilirsiniz.

Not:  Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin boyutuna ve yapısını göre değişiklik gösterebilir.

Daha fazla oku...

Lazer Kesim Davetiye

Nişan, kına gecesi, düğün ve özel günlerinizde ileride anı olarak kalacak ve bir gülümseme ile hatırlayacağınız lazer kesim davetiyelerinizi size özel olarakl tasarlıyoruz. Baskı yapılacak görseli ve tasarımı kararlaştırdıktan sonra Dijital Baskı makinelerimiz sayesinde hızlı bir şekilde baskı yapıldıktan sonra Lazer makinemiz sayesinde kesim işlemini tamamlayarak size teslim ediyoruz.
Örnek olarak, ürün resminde de görebileceğiniz gibi katlamalı olarak tasarlanmış ve lazer ile kesilmiş davetiye hoş ve göz alıcı bir şekilde görünür. Herhangi bir baskı konusunda da olduğu gibi Lazer Kesim Davetiye baskısı konusunda da sınırlama yoktur tamamen sizin hayalgücünüze ve zevkinize göre şekillenir.

Daha fazla oku...

Ödül Tahtası Ahşap Üzerine Kazıma

Yarışmalarda veya törenlerde takdim edebileceğiniz, kazıma işleminden geçmiş ahşap ödül tahtasını üzerine istediğiniz görseli ve yazıyı ekleyerek bastırabilirsiniz. Lazer Teknolojisini kullanarak istediğniz görseli çizim olarak ahşap üzerine bastırabilirsiniz. Örnek olarak; resimdeki görüldüğü gibi yarışmada 1. olan kişi için hazırlanmış ahşap.

Not: Tasarım farklı şekilde ve dizaynda olabilir.

Daha fazla oku...

İstanbul Silüetli Ahşap Masa Saati

Sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak verebileceğiniz veya kendiniz için yaptırabileceğiniz Lazer Kesim ve Kazıma işleminden geçmiş ahşap masa saatini istediğiniz boyutta ve üzerine istediğiniz görseli ve yazıyı ekleyerek bastırabilirsiniz. Lazer Teknolojisini kullanarak istediğiniz görseli çizim halinde ahşap üzerine bastırabilirsiniz. Örnek olarak; Rock müzik seven bir arkadaşınıza sevdiği müzik türü olan rock müziği ile ilgili olarak masasının üzerine yerleştirebileceği elektro gitar görselli bir ahşap kalemlik veya masa saati yaptırabilirsiniz.

Not: Baskı yapılacak görselin boyutu ve konumu malzemenin genişliğine ve yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir. Ahşap kesim için uygun olan azami ahşap kalınlığı 5 mm’dir.

Daha fazla oku...